W dniu 10.05.2022 odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawczo – Wyborcze Koła Grodzkiego. Wybrano nowy Zarząd Koła na lata 2022 – 2026. W skład Zarządu weszli: Prezes – Beata Zajega, Wiceprezes – Maria Grochal, Sekretarz – Tomasz Seweryn. Członkowie Zarządu: Małgorzata Opitek , Krystian Olczyk, Ryszard Łenyk, Waldemar Piekarczyk i Władysław Rusin

Zarząd Koła Grodzkiego w kadencji 2022-2026:

Od lewej stoją:
Ryszard Łenyk, Małgorzata Opitek, Maria Grochal, Beata Zajega, Tomasz Seweryn, Władysław Rusin i Krystian Olczyk.

Koło Grodzkie przy Oddziale PTTK w Chrzanowie informuje, że w dniu 12.12.2016 r. odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawczo – Wyborcze Koła Grodzkiego.
Wybrano nowy Zarząd Koła na lata 2017 – 2020. W skład Zarządu weszli: Prezes – Henryk Banach, Wiceprezes – Maria Grochal, Sekretarz – Zbigniew Milasz, Członkowie Zarządu: Małgorzata Opitek , Tomasz Seweryn, Ryszard Łenyk, Waldemar Piekarczyk i Władysław Rusin.

Zarząd Koła Grodzkiego w kadencji 2017-2020:

Od lewej stoją:
Władysław Rusin, Tomasz Seweryn, Małgorzata Opitek, Waldemar Piekarczyk, Henryk Banach, Ryszard Łenyk, Maria Grochal, Zbigniew Milasz.

Koło Grodzkie przy Oddziale PTTK w Chrzanowie informuje, że w dniu 17.12.2012 r. odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawczo – Wyborcze Koła Grodzkiego. Wybrano nowy Zarząd Koła na lata 2013 – 2016. W skład Zarządu weszli: Prezes – Henryk Banach, Wiceprezes – Maria Grochal, Sekretarz – Małgorzata Opitek, Członkowie Zarządu – Zuzanna Gondek, Włodzimierz Jopek, Ryszard Łenyk, Władysław Molendowicz i Władysław Rusin.

Zarząd Koła Grodzkiego w kadencji 2013-2016:

Od lewej stoją: Władysław Molendowicz, Zuzanna Gondek, Włodzimierz Jopek, Henryk Banach, Ryszard Łenyk, Maria Grochal, Władysław Rusin i Małgorzata Opitek.

Wybrano też 21 delegatów na Zjazd Oddziału. Delegatami zostali: Henryk Banach, Adam Biel, Henryk Biśta, Robert Czak, Janina Dusza, Zuzanna Gondek, Maria Grochal, Włodzimierz Jopek, Tadeusz Kapelan, Józefa Kołodziejczyk, Ewa Kuncewicz, Henryka Michalik, Wojciech Mikunda, Władysław Molendowicz, Małgorzata Opitek, Zofia Rusek, Władysław Rusin, Danuta Wasil, Kazimiera Weżgowiec, Witold Wrona i Stanisław Zając.

Zarząd Koła Grodzkiego w kadencji 2009-2012:

• Henryk Banach- Prezes
  • Władysław Molendowicz – Z-ca Prezesa
  • Maria Grochal – Sekretarz e-mail: mar2507@wp.pl
  • Małgorzata Opitek, Henryka Michalik, Adam Biel, Jerzy Gut, Włodzimierz Jopek – Członkowie